UM Legnica: Kariera w mundurze. Zapraszamy od udziału w konferencji
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu filia w Legnicy zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pn. Kariera w mundurze”, która odbędzie się w dniu 28 marca w godzinach od 10.00 do 14.00 (rejestracja uczestników od godziny 09.45). Udział w spotkaniu jest bezpłatny i odbędzie się stacjonarnie w Zamku Piastowskim w Legnicy, plac Zamkowy 1, s. 203, II piętro.
Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwej drogi dalszego rozwoju uczniów. Udział jest bezpłatny i odbędzie się stacjonarnie w Zamku Piastowskim w Legnicy, plac Zamkowy 1, s. 203, II piętro.
Zaproszenie skierowane jest do dyrektorów, doradców zawodowych, pedagogów szkolnych, wychowawców i nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału i wskazanie ilości osób, które wezmą udział w konferencji. Program wydarzenia w załączeniu w formie plakatu.
Zapisy poprzez stronę internetową: https://dodn.dolnyslask.pl/szkolenie/?id=21411
lub przez załączony formularz Zgłoszenie udziału”, Dział Organizacji Szkoleń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 508 691 162;
Koordynator konferencji: Ewa Engel - nauczyciel-konsultant DODN we Wrocławiu filia w Legnicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 508 691 167
Pliki do pobrania
karierawmundurzelegnica28.03.2023.pdf
Urząd Miasta Legnicy, portal.legnica.eu/aktualnosci/kariera-w-mundurze-zapraszamy-od-udzialu-w-konferencji,18581,1,6.html
Ostatnie Artykuły

Modrzejewska otwiera scenę szerzej niż dotąd i zaczyna od trudnego pytania

Legnicka Karta Miejska coraz mocniej otwiera drzwi do tańszej Legnicy

Legnica rusza na sprzątanie Lasku Złotoryjskiego - będzie ognisko i sąsiedzkie spotkanie

Lany Poniedziałek może zamienić się w policyjny pościg za wybrykami

Wielkanocny stół może rozbroić ulubiony trik oszustów
![[PIŁKA NOŻNA] Miedź Legnica II – MKS Kluczbork 3:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/miedz-legnica-ii-mks-kluczbork-04042026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Miedź Legnica II – MKS Kluczbork 3:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 3 (Grupa III)

Akcja Prędkość nie odpuściła - jeden kierowca stracił prawo jazdy

Fotobudka w urzędzie skraca drogę po dowód i prawo jazdy

Armatka wodna i alkogogle przyciągnęły uczniów VII LO w Legnicy

Nowy BMW i 118 km/h w zabudowanym - test skończył się błyskawicznie

Legnica znów pobiegnie na rekord - ruszyły zapisy na jubileuszowy start

ESA przyjedzie do Wrocławia i otworzy rozmowę o polskim sektorze kosmicznym

Na Powstańskich Śląskich roboty wchodzą w kolejny etap wielkiej odnowy dróg

W Legnicy wraca bezpłatna przestrzeń do rozmowy o emocjach nastolatków
Przydatne dane teleadresowe
- Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
- Muzeum Miedzi w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
- Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego we Wrocławiu, Oddział w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
- Sąd Okręgowy w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
- Galeria Sztuki w Legnicy - kontakt, godziny, informacje
