Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Poznaj bliżej ośrodek Nowa Ortopedia

Poszukując nowoczesnej placówki medycznej warto zwrócić uwagę na ośrodek Nowa Ortopedia. Z usług tej placówki korzystają osoby oczekujące wysokiej jakości świadczonych usług, w tym znani sportowcy dla których czas spędzony w szpitalu lub placówce medycznej powinien być ograniczony do minimum. Udaje się to uzyskać dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz dzięki temu, że Nowa Ortopedia jest wyposażona w wysokiej jakości nowoczesny sprzęt medyczny. Aby poznać więcej szczegółów odnośnie udzielanych świadczeń medycznych zobacz ofertę pod adresem https://nowaortopedia.pl/. Co warto wiedzieć o Nowa Ortopedia?

Placówka medyczna przyjazna dla pacjenta

Ileż to razy zdarzyło się, że zamawiając usługę medyczną byliśmy ograniczeni w terminach? W przypadku placówki Nowa Ortopedia możemy wybrać godzinę bardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Długi czas otwarcia, do późnych godzin wieczornych pozwala skorzystać z usług medycznych w wygodnym dla pacjenta czasie. Godziny otwarcia w dni od poniedziałku do piątku, do godziny 20:30, natomiast w soboty do godziny 14:00, pozwalają na optymalne zaplanowanie wizyty dla osób nawet wyjątkowo zapracowanych. W placówce dostępna jest przestronna poczekalnia w której można napić się kawy lub herbaty. Natomiast osoby przychodzące z dziećmi mogą skorzystać ze znajdującej się obok bawialni. W ten sposób ich pociechy spędzą tak samo miło czas w oczekiwaniu na wizytę.

Indywidualny Plan Fizjoterapii

Pacjent placówki Nowa Ortopedia otrzymuje IFP, czyli Indywidualny Plan Fizjoterapii. Jest to plan dostosowany zarówno do stanu zdrowia chorego, jak i jego możliwości. W ten sposób można uzyskać wyjątkowo dobre wyniki i szybkie rezultaty przeprowadzanej fizjoterapii. Z usług Nowa Ortopedia korzystało i korzysta wielu znanych sportowców. Dla nich ważne jest przede wszystkim to, aby wrócić do pełni sprawności bezpiecznie dla zdrowia i w jak najkrótszym czasie. W ramach IFP pacjent jest regularnie badany za pomocą nowoczesnych urządzeń, które pomagają oszacować efektywność zaplanowanego treningu. Dzięki temu możliwe jest elastyczne dopasowanie planu treningowego do postępów pacjenta, a tym samym możliwość osiągnięcia zaplanowanych wyników w krótszym czasie.