Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Spotkajmy się na młodzieżowym forum

Masz pomysł i chcesz o nim porozmawiać? Jesteś energiczny i szukasz partnerów do własnych projektów? – zabierz głos na forum dedykowanym młodym legniczanom.

 Do rozmów, dyskusji i zgłaszania pomysłów do ich realizacji zaprasza Jakub Należny, pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży. Na utworzonym właśnie forum na portalu społecznościowym Facebook, pełnomocnik stworzył  przestrzeń do dialogu i wymiany poglądów na tematy, które dotyczą młodych ludzi.

- Chciałbym, aby ta grupa wzajemnie się wspierała i motywowała , a dla mnie była źródłem pomysłów i inspiracją do podejmowania działań, które będą służyły młodym ludziom w naszym mieście. Liczę, że dzięki naszej aktywności i kreatywności zbudujemy wspólnie, najlepszy w Polsce program rozwoju dzieci i młodzieży, który wdrożymy właśnie w naszej Legnicy – mówi Jakub Należny.

Jak podkreślił, dziś, w tym szczególnym czasie,  właśnie internet stał się główną platformą rozmów młodych ludzi.

- Jesteśmy nowocześni, idziemy z duchem czasu. Nie ma obecnie możliwości na bezpośrednie spotkania, a nas rozpiera energia do działania. Zatem zapraszamy do otwartych, lecz kulturalnych i merytorycznych dyskusji z poszanowaniem uczuć i poglądów każdego z nas – tłumaczy Należny.

 Link do forum znajduje się tu:

https://www.facebook.com/groups/420611466007819