Młoda legniczanka Marianka Płaskoń wyróżniona na ogólnopolskim konkursie skrzypcowym

1 min czytania
Młoda legniczanka Marianka Płaskoń wyróżniona na ogólnopolskim konkursie skrzypcowym

Wspaniały sukces młodej skrzypaczki z Legnicy! Oto, co osiągnęła!

  • Legnica w muzycznym blasku! Sukces Marianki Płaskoń
  • Muzyczna interpretacja na najwyższym poziomie! Poznaj szczegóły występu

Marianka Płaskoń, utalentowana uczennica Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, zdobyła wyróżnienie na XIII Ogólnopolskich Spotkaniach Skrzypcowych im. prof. M. Ławrynowicza w Płocku. To wydarzenie przyciągnęło wielu młodych muzyków z całej Polski, a Marianka, będąca jedną z najmłodszych uczestniczek, zdołała zachwycić jury swoją grą.

Legnica w muzycznym blasku! Sukces Marianki Płaskoń

Jury doceniło nie tylko technikę wykonania, ale także niezwykłą wrażliwość muzyczną i piękne brzmienie skrzypiec Marianki. Jej osiągnięcie to efekt ciężkiej pracy oraz pasji, które łączą się z talentem młodej artystki. Warto podkreślić również rolę jej nauczycielki, Alicji Dragan, która wspierała ją na każdym etapie przygotowań.

Muzyczna interpretacja na najwyższym poziomie! Poznaj szczegóły występu

Podczas występu Mariance towarzyszył Michał Malec grający na fortepianie, co dodało jej interpretacji jeszcze większej głębi i emocji. Takie połączenie talentów pokazuje, jak ważna jest współpraca w sztuce muzycznej. Serdecznie gratulujemy Mariance oraz jej pedagogom! Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z muzykowania!

Opierając się na: Urząd Miasta Legnica

Autor: krystian