Zamknięcie przejazdu na ul. Działkowej - zmiany w ruchu od 20 kwietnia
W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Działkowej, mieszkańcy mogą spodziewać się zmian w organizacji ruchu od nadchodzącej soboty. Prace potrwają tydzień i wpłyną na dostępność drogi dla pojazdów oraz trasę autobusów.
  1. Przejazd kolejowy na ul. Działkowej zostanie zamknięty od 20 kwietnia, godz. 6:00, do 26 kwietnia, godz. 22:00.
  2. Zapewniony zostanie ciąg pieszy wzdłuż miejsca prowadzenia prac.
  3. Linia autobusowa nr 23 zostanie tymczasowo przekierowana.
  4. Przystanki na trasie linii nr 23 na ulicach Gładysza, Mała, Drzymały, Rolnicza i Działkowa zostaną wyłączone z obsługi.

Remont przejazdu kolejowego jest niezbędny do podniesienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. W związku z zamknięciem przejazdu, kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej powinni zaplanować więcej czasu na dojazd do celu. Zostaną wprowadzone objazdy oraz przystanki zastępcze, które pomogą w zachowaniu ciągłości podróży. Wprowadzone zmiany mogą być drobnym utrudnieniem, ale są krokiem w stronę lepszej infrastruktury drogowej.

Zachęcamy do śledzenia aktualizacji na temat postępów w pracach oraz zmian w organizacji ruchu, aby na bieżąco dostosowywać swoje plany podróży. Bezpieczeństwo i efektywność transportu są dla nas priorytetem, a przeprowadzane prace przyczynią się do ich poprawy.


Źródło: Urząd Miasta Legnica