Niezbędne kosmetyki do bagażu podręcznego

Jeśli chodzi o pakowanie kosmetyków do bagażu podręcznego, istnieją pewne zasady i przepisy, których należy przestrzegać. TSA (Transportation Security Administration) posiada listę zatwierdzonych kosmetyków, które można zabrać na pokład samolotu. Obejmuje to produkty takie jak kosmetyki do makijażu, balsamy i aerozole. Należy zauważyć, że wielkość i ilość tych przedmiotów musi mieścić się w granicach określonych przez TSA. Ponadto wszystkie kosmetyki muszą być przechowywane w przezroczystej plastikowej torbie do kontroli bezpieczeństwa. Stosując się do tych wskazówek, możesz mieć pewność, że kosmetyki w bagażu podręcznym są zgodne z przepisami lotniczymi.

Jak spakować kosmetyki na lot, aby nie zatrzymać się przy ochronie?

Pakowanie kosmetyków na lot może być trudne. Chcesz mieć pewność, że masz wszystkie niezbędne rzeczy i nie zapomnisz o żadnych ważnych przedmiotach. Jednocześnie musisz upewnić się, że Twoje kosmetyki są dopuszczone do lotu. Pamiętaj, by zapakować je w małe foliowe kosmetyczki, by nie zatrzymano Cię na kontroli bezpieczeństwa. Upewnij się, że kosmetyczka jest szczelna i bez problemu pomieści wszystkie produkty w Twojej torbie.  Pamiętaj, by pakować kosmetyki zgodnie z ich przeznaczeniem – umieść płyny, kremy i balsamy w małych pojemnikach z szeroką szyjką, aby łatwo je było ich używać. Upewnij się, że butelki lub słoiki z kremem nie stykają się ze sobą. Butelki należy ustawić na boku, aby podczas transportu zawartość nie przelała się do siebie.

5 niezbędnych produktów kosmetycznych, które zawsze warto mieć w torbie podręcznej

Niezależnie od tego, czy załatwiasz sprawunki, wybierasz się w podróż służbową, czy po prostu spędzasz noc na mieście, posiadanie odpowiednich produktów kosmetycznych w torebce sprawi, że będziesz wyglądać świetnie. Oto pięć niezbędnych kosmetyków, które zawsze powinny znajdować się w Twojej torebce.

Balsam do ust

To może być najważniejsza rzecz, którą nosisz w torebce. Balsam do ust pomoże nawilżyć i chronić usta przed wysuszeniem, zagnieceniami i pękaniem, aby zawsze wyglądały jak najlepiej. 

Chusteczki

Świetnie nadają się do czyszczenia rąk, a jeśli masz dzieci, także do wycierania twarzy przed szkołą. 

Środek dezynfekujący do rąk

Niezbędny przedmiot, który należy mieć przy biurku lub wychodząc z biura. Jest niezwykle wygodny i zawsze można go mieć w torbie. Zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i tworzy barierę chroniącą przed przeziębieniem, zabijając aż 99% szkodliwych bakterii w ciągu trzech minut!

Krem do rąk

Krem nawilży i ochroni dłonie przed pękaniem i łuszczeniem oraz sprawi, że będą wyglądały młodziej.

Krem UV

To must-have dla suchej skóry latem. Możesz poszukać kremu do opalania przeznaczonego specjalnie do twarzy i stosować go również na dłonie.

Podsumowanie

Kosmetyki do samolotu najlepiej spakować w plastikowe kosmetyczki podróżne w przezroczystych opakowaniach (słoiczkach czy buteleczkach). Akcesoria możesz wybrać do swoich upodobań, jednak zawsze warto mieć ze sobą balsam do ust, chusteczki, środek dezynfekujący do rąk, krem do rąk i krem UV.