Zapraszamy na koncert i spotkanie z Barbarą Parzęczewska i Ewą Olszewską

Zapraszamy 4 października na godzinę 17.00, do Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej na koncert i spotkanie z gwiazdami tegorocznych obchodów Legnickich Dni Seniora. Będzie to duet znany z programu muzycznego The Voice Senior - zwyciężczyni Barbara Parzęczewska i finalistka Ewa Olszewska.

 Dodatkowo tuż po koncercie odbędzie się spotkanie z artystkami pn. „Co nam w duszy gra”. Panie będą opowiadać o swojej pasji, marzeniach i życiu, odpowiedzą też na pytania publiczności. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Barbara Parzęczewska – jak sama o sobie mówi kocha śpiewać a muzyka to jej życie. Na cenie już 40 lat. Wokalistka koncertująca przez wiele lat w kraju i na świecie min: Niemcy, Szwecja, USA. Półfinalistka programu The Voice Senior w Niemczech oraz zwyciężczyni programu The Voice Senior 2021 w Polsce. Talent do muzykowania, charyzma, niesamowicie mocny głos oraz prawda płynące ze sceny oczarowują publiczność Basi. To dzięki muzyce jej świat jest nadal piękny i kolorowy.

Ewa Olszewska to finalistka programu The Voice Senior 2021 – technik dentystyczny z pasją do śpiewania. Od zawsze kochała śpiewać, muzyka i śpiew towarzyszą jej całe życie. Wkraczając w dorosłość została wokalistką zespołu FATUM. Wraz z zespołem koncertowała po całej Polsce występując m. in. na festiwalach. W tygodniu pracowała, w weekendy śpiewała. Pomimo straty męża – także muzyka, założyciela zespołu FATUM i małej przerwy w muzykowaniu, śpiewa dalej. Śpiewanie daje jej radość, i przekonanie, że poprzez muzykę może dawać ludziom szczęście.

Organizator: Urząd Miasta Legnica, Centrum Seniora LCK oraz Legnickie Centrum Kultury, główny partner KGHM Polska Miedź S.A. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu Zdrowa Legnica „Moje siódme niebo”, skierowanego do mieszkańców Legnicy, wspierającego zdrowie, promującego aktywność fizyczną, rozwój i integrację środowiskową.

 

Galeria zdjęć

powiększ zdjęcie: Zapraszamy na koncert i spotkanie z Barbarą Parzęczewska i Ewą Olszewską
powiększ zdjęcie: Zapraszamy na koncert i spotkanie z Barbarą Parzęczewska i Ewą Olszewską
Powrót na listę aktualności