Konkurs plastyczny Policjant Przyszłości dla uczniów klas 13 z Legnicy i okolic

2 min czytania
Konkurs plastyczny Policjant Przyszłości dla uczniów klas 13 z Legnicy i okolic

Legnicka policja zaprasza najmłodszych do kreatywnego wyzwania, które pozwoli im spojrzeć w przyszłość i wyobrazić sobie, jak może wyglądać zawód funkcjonariusza. To niepowtarzalna okazja, by dzieci z Legnicy i okolic pokazały swoją wyobraźnię i talent plastyczny!

  • Kreatywne konkursy dla dzieci z Legnicy na temat policjantów przyszłości
  • Jak wziąć udział w konkursie plastycznym organizowanym przez legnicką policję

Kreatywne konkursy dla dzieci z Legnicy na temat policjantów przyszłości

Komenda Miejska Policji w Legnicy, a dokładniej jej Wydział ds. Nieletnich i Patologii, ogłasza wyjątkowy konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas IIII szkół podstawowych z miasta oraz powiatu legnickiego. To szansa dla najmłodszych mieszkańców regionu, aby poprzez sztukę przedstawić własną wizję tego, jak będzie wyglądał policjant w nadchodzących latach.

Organizatorzy zachęcają dzieci do sięgnięcia po kredki, farby czy flamastry i stworzenia pracy, która pokaże nie tylko wygląd funkcjonariusza przyszłości, ale także jego zadania i rolę w społeczeństwie. To doskonała okazja, by rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz jednocześnie budować pozytywny obraz służb mundurowych.

Jak wziąć udział w konkursie plastycznym organizowanym przez legnicką policję

Konkurs potrwa od 5 maja do 30 maja 2025 roku , a ogłoszenie wyników zaplanowano na 6 czerwca 2025 roku. Aby zgłosić swoją pracę, uczestnicy muszą przestrzegać określonych zasad dotyczących formatu i tematyki prac szczegóły można znaleźć w regulaminie dostępnym u organizatorów.

Zachęcamy wszystkich młodych artystów z Legnicy i okolic do udziału to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość zdobycia uznania i nagród. Jak podkreśla komisarz Jagoda Ekiert:

Serdecznie zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!”

To wydarzenie to doskonały sposób na zaangażowanie dzieci w ciekawe działania edukacyjne i artystyczne, które mogą wpłynąć na ich postrzeganie roli policji w społeczeństwie.

Źródło: Policja Legnica

Autor: krystian