Tysiące mieszkańców podziwiało wyjątkowe samochody na legnickim Rynku
W minioną niedzielę na Rynku odbyło się spektakularne wydarzenie, które przyciągnęło rzesze mieszkańców. Miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać imponujące samochody biorące udział w rajdzie Eurorally 2024. Liczne atrakcje i różnorodność prezentowanych pojazdów uczyniły ten dzień niezapomnianym.
  1. Prezentacja około 150 samochodów sportowych.
  2. Udział sześciu krajów w rajdzie Eurorally 2024.
  3. Powrót rajdu do miasta po wcześniejszych edycjach w 2019 i 2023 roku.

Wydarzenie miało miejsce 9 czerwca i zgromadziło na Rynku tłumy mieszkańców, którzy z zachwytem podziwiali około 150 samochodów sportowych. Pojazdy te przyjechały z różnych zakątków Europy, reprezentując sześć krajów.

Rajd Eurorally 2024 to nie tylko okazja do zobaczenia wyjątkowych maszyn, ale również możliwość spotkania z pasjonatami motoryzacji, którzy podróżują po Europie, odkrywając nowe miejsca i dzieląc się swoją pasją z innymi entuzjastami. Ten międzynarodowy rajd odwiedził nasze miasto już po raz trzeci, po wcześniejszych edycjach w latach 2019 i 2023.

Warto zaznaczyć, że Eurorally to wydarzenie skierowane do osób, które łączą zamiłowanie do motoryzacji z chęcią poznawania nowych miejsc. Każda edycja rajdu to nie tylko widowiskowe pokazy samochodów, ale również okazja do integracji środowiska motoryzacyjnego i wymiany doświadczeń między uczestnikami.

Fot. Ania Lango


Źródło: Urząd Miasta Legnica