Koncert B3-33 w Legnicy — 1 lutego w 4Pokoje

Wieczór z B3-33 zapowiada się jak hipnotyczna, morsko‑leśna podróż przez dźwięk i obraz — warto to zobaczyć na żywo, wpaść i pozwolić się ponieść.
Data i miejsce:
Data: 1 lutego (niedziela), godz. 20:00
Miejsce: 4pokoje, Młynarska 7, Legnica
Strona: facebook.com/pub4pokoje (id: 1816567998558562)
Wjazd: dobrowolna zrzutka
Szczegóły wydarzenia (Koncert B3-33 w 4Pokoje)
B3-33 to solowy projekt Bora — gitarzysty znanego m.in. z Ivo Shandor & The Gozer Worshipers i Why Bother?, wcześniej związany z Lonker See. Muzyka to przestrzenna improwizacja łącząca ambient, noise i rock psychodeliczny. Na scenie Boro korzysta z gitary, głosu, basu, djembe i looperów, tworząc długie, medytacyjne formy, które potrafią zarówno uspokoić, jak i porwać. Jako support wizualny podczas koncertu zobaczymy projekcję z motywami morsko‑leśnymi — duży ekran podkręci atmosferę występu .
Dla kogo to może być ciekawe?
- Dla fanów improwizacji i psychodelicznych pejzaży dźwiękowych.
- Dla osób lubiących koncerty łączone z wizualizacjami i filmem — granie do obrazu to jedna z pasji artysty .
Co warto zobaczyć?
- Dynamiczne przechodzenie od ciszy do intensywnych ścian dźwięku.
- Interakcję gitary i loopów z perkusyjnymi texturami oraz projekcjami na dużym ekranie.
B3-33 ma na koncie podwójną płytę „No Hope, No Future Ballads & Poems” oraz setki koncertów w całej Europie — od dużych festiwali po kameralne klubiki, więc doświadczenie sceniczne jest gwarantowane.
Organizacja i dodatkowe informacje
Wydarzenie odbywa się w ramach trasy „Opowieści z morza 2026”. Wjazd jest w formie dobrowolnej zrzutki — szczegóły przy wejściu.
Autor: info_wydarzenia

