Policjant z Komisariatu w Chojnowie zdobył złoty medal na Pucharze Dolnego Śląska

Na macie w Obornikach Śląskich funkcjonariusz Komisariatu Policji w Chojnowie sięgnął po pierwsze miejsce. Sierż. szt. Sebastian Miliński wygrał w kategorii GI - kimona, adult, białe pasy do 82,5 kg podczas I Otwartego Pucharu Dolnego Śląska w BJJ GI & NO GI 2025.
Sierż. szt. Sebastian Miliński reprezentował Komisariat Policji w Chojnowie. W minioną sobotę w Obornikach Śląskich zajął I miejsce w konkurencji GI - kimona, adult, białe pasy do 82,5 kg.
Brazilian Jiu-Jitsu to sztuka walki oparta na dźwigniach, kontroli przeciwnika i technikach parterowych. Źródło informuje, że dyscyplina kształtuje opanowanie, wytrzymałość i pokorę, a regularne treningi wpływają zarówno na kondycję fizyczną, jak i charakter zawodnika.
W komunikacie przekazanym przez jednostkę pojawiły się podziękowania i gratulacje. “Jesteśmy dumni, że w naszych szeregach są policjanci, którzy stale podnoszą swoje umiejętności oraz dają przykład aktywnego i zdrowego stylu życia. Serdecznie gratulujemy Naszemu Koledze i życzymy dalszych sukcesów!” - asp. Anna Tersa.
na podstawie: Policja Legnica.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Legnicki meetup znów otworzy drzwi dla ludzi od technologii i AI

LPWiK przypomina, że nad wodociągową infrastrukturą nie ma miejsca na przypadek

Nocna akcja taxi w powiecie legnickim ujawniła kierowców bez uprawnień

Mundurówki pobiegły w Legnicy, a bieg zamienił się w pomoc dla policjanta

Nocą Teatr Modrzejewskiej pokaże kulisy, których zwykle nie widać

Słuchawki i 1,2 promila na pasach - 16-latka potrącona w Legnicy

Legnica - poranny kordon na drogach ma wyłapać pijanych kierowców

Legnicka biblioteka rozpisuje wiosnę - od wystawy po koncert

Nowa klasa patronacka ma otworzyć uczniom drogę do zawodu kierowca–mechanik

Biegowe historie z sercem mogą otworzyć drzwi do Szybkiej Piątki

Weekend w Budapeszcie: Przelicznik walut i sposób na tanie forinty przy płatności za gulasz. Szybkie przeliczanie tysięcy forintów (HUF) na złotówki

Legnickie Audi zatrzymane - w środku narkotyki i 15-latek
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Polonia Warszawa – Miedź Legnica 1:1. Jovicic dał Miedzi remis w Warszawie](/images/mecz/thumbnails/polonia-warszawa-miedz-legnica-21032026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Polonia Warszawa – Miedź Legnica 1:1. Jovicic dał Miedzi remis w Warszawie
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III): Miedź Legnica II – Carina Gubin 3:1](/images/mecz/thumbnails/miedz-legnica-ii-carina-gubin-21032026-31.webp)
