W sobotę otwarcie Aquafunu

Wszystkich stęsknionych za pływaniem pod chmurką zapraszamy już w najbliższą sobotę do Letniego Parku Wodnego w Legnicy. Prognozy pogody na weekend zapowiadają się optymistycznie. Ma być nawet do 26 stopni Celsjusza. Zarządzający basenem zapewniają, że woda będzie podgrzana tak, aby każdy nawet największy zmarzluch mógł spędzić przyjemnie czas na miejskim obiekcie. Basen sportowy ma mieć 24 stopnie Celsjusza, basen rekreacyjny 26 stopni Celsjusza, a strefa dla dzieci 28 stopni Celsjusza. Według planu do połowy czerwca obiekt będzie otwierany w soboty i niedziele, a wstęp to wydatek 16 zł od osoby. Tradycyjnie zaplanowano szereg atrakcji.

Sobota: animacyjna integracja, wspólne tańce, zabawy i szaleństwa w wodzie. Zabawa z AQUAfajną OŚMIORNICĄ Meluzyną

Niedziela na wesoło: pierwszy w sezonie AQUAfajny TIK TOK DANCE, rywalizacja dzieciaki kontra animatorzy, wodna strzelanka oraz konkurs plastyczny.

Już teraz zapowiadamy także, jakie są plany na pierwszy weekend czerwca. Będzie dużo atrakcji z okazji Dnia Dziecka. 3 i 4 czerwca przygotowano: kule wodne, dmuchańce, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, pokaz baniek mydlanych, muzyka dla najmłodszych, splash dance, warsztaty kreatywne i specjalne odznaki „SUPER PŁYWAK". Dziewczynki będą mogły skorzystać dodatkowo z oferty stoiska z kolorowymi warkoczykami, a wszystkie dzieci z propozycji sezonowych tatuaży. Po aktywnym spędzeniu czasu w wodzie będzie można nabrać energii, jedząc watę cukrową oraz popcorn.

W soboty i niedzielę basen będzie czynny od godz. 11.00 do godz. 19.00.

 

Powrót na listę aktualności