Ruszyły prezydenckie aukcje WOŚP

Jak co roku prezydent Legnicy wraz ze swoimi współpracownikami włącza się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. wyjazd do Miśni -  miasta partnerskiego Legnicy, 5 godzin pracy wiceprezydenta czy też kolacje z Krzysztofem Duszkiewiczem. Cały dochód z aukcji zasili konto fundacji WOŚP, która w tym roku pieniądze przeznaczy na walkę z sepsą.

- Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w licytacjach internetowych, które już są dostępne. Tak, jak w ubiegłym roku, do wspólnego grania włącza się także Miśnia, nasze miasto partnerskie. Wspólnie z nadburmistrzem Miśni Olafem Raschke, w ramach współpracy naszych miast, na aukcję wystawiliśmy wyjazd do Miśni. Gorąco zachęcam do licytowania – mówi prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. - Zapraszam Państwa także w najbliższą niedzielę do Akademii Rycerskiej, gdzie odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy program wydarzenia mogą Państwo znaleźć na stronie Legnickiego Centrum Kultury – dodaje.

AUKCJA 1: Wizyta w Miśni z prezydentem Legnicy

Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski oraz nadburmistrz Miśni Olaf Raschke wystawiają na licytację jednodniową wycieczkę do Miśni z licznymi atrakcjami.
Miśnia, nazywana „Perłą Saksonii”, to zabytkowe miasto w południowo-wschodniej części Niemiec, położone nad rzeką Łabą, 26 km od Drezna i 209 km od Legnicy. Początki Miśni datuje się na 929 rok, w którym król Henryk I Ptasznik założył gród obronny na nowo podbitych terenach słowiańskich. Symbolem miasta jest znana na całym świecie porcelana, wytwarzana w najstarszej w Europie manufakturze, założonej w 1700 roku z polecenia Augusta II Mocnego. Miasto może się poszczycić także licznymi zabytkami, w tym m.in. malowniczym Wzgórzem Zamkowym z Zamkiem Albrechtsburg, Katedrą św. Jana i św. Donatana oraz Zamkiem Biskupim. Miśnia słynie także z win o wyjątkowym smaku.

Przedmiotem aukcji jest jednodniowa wizyta w Miśni.
Wyjazd do Miśni z prezydentem Legnicy Tadeuszem Krzakowskim obejmuje: transport z i do Legnicy, spotkanie z nadburmistrzem Miśni Olafem Raschke, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – w tym m.in. wizyta w Manufakturze Porcelany, zwiedzanie Zamku Albrechtsburg oraz wizyta w jednej z wielu miśnieńskich winnic połączona z degustacją. Na osobę, która wygra licytacje czeka w Miśni dodatkowa niespodzianka.

Informacje dodatkowe:
- osoba dorosła, która wygra aukcję może zabrać na wyjazd osobę towarzyszącą
- termin wyjazdu zostanie ustalony po zakończeniu aukcji.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-misni-z-prezydentem-legnicy-13171172097

AUKCJA 2: 5 godzin pracy wiceprezydenta Legnicy

Wiceprezydent Krzysztof Duszkiewicz żadnej pracy się nie boi, dlatego wystawia na aukcję 5 godzin swojej pracy. Jest gotowy na podjęcie każdego wyzwania. Może właśnie to w Twojej firmie pojawi się nowy pracownik?

Ostatnio pakował, realizował zamówienia i zajmował się logistyką. W taki sposób odpracował wylicytowane podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pięć godzin pracy. W tym roku ponownie oddaje swój czas na licytację.

Licytować mogą wszyscy, ale oczywiście najbardziej do licytowania zachęcamy legniczan, szczególnie firmy i instytucje. Kto wie, może już niedługo pracownikiem Twojej firmy zostanie wiceprezydent Legnicy?

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/5-godzin-pracy-wiceprezydenta-legnicy-13171225013

AUKCJA 3: Kolacja z Krzysztofem Duszkiewiczem, wiceprezydentem Legnicy

Czy można połączyć przyjemne z pomocą innym? Oczywiście, że tak! Zapraszamy do licytacji wyjątkowej kolacji z wiceprezydentem Legnicy Krzysztofem Duszkiewiczem, z której dochód zasili konto WOŚP. Będzie smacznie i miło, a co najważniejsze, wspólnie z wiceprezydentem będzie można pomóc w walce z sepsą - chorobą, która jest zabójcą wielu pacjentów.

Kolację będzie można zjeść w wyjątkowym miejscu na mapie miasta, które obecnie pozostanie tajemnicą. Nie zabraknie też rozmów o mieście.
Dokładny czas, miejsce i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom.
Licytacja obejmuje kolację dla jednej osoby dorosłej.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-wiceprezydentem-legnicy-13171245583

Powrót na listę aktualności