Są jeszcze miejsca na warsztatach

Miasto Legnica i KGHM Polska Miedź, w ramach wspólnego społecznego projektu, zapraszają legniczan do udziału w kolejnych już bezpłatnych warsztatach umiejętności wychowawczych i rozwoju osobistego według Ogólnopolskiego Programu Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Tym razem proponujemy warsztaty latem, wtedy, gdy nasze dzieci są na wakacjach.

- To doskonały czas na odbycie szkolenia. Zatem serdecznie zapraszamy - zachęca Iwona Łazarewicz, prowadząca warsztaty.

Motto programu brzmi „Wychowywać to kochać i wymagać”.  Podczas szkolenia skierowanego do rodziców, ale i nauczycieli można dowiedzieć się jak skutecznie połączyć te dwie umiejętności. Warsztaty wzbogacają wiedzę i umiejętności, rozwijają rodzicielskie kompetencje, a przez poprawę relacji wpływają na dobrostan całej rodziny.
Dorośli kształtują wszechstronnie dziecko. Czas warsztatowy to czas pozytywnych zmian i zdobywania nowych narzędzi do budowania relacji z dzieckiem i wychowankiem.

- Kochamy swoje dzieci ponad wszystko. Rodzic dojrzały, świadomy, uważny, zaradny ma szanse być największym bogactwem i autorytetem na każdym etapie rozwoju dziecka. Bądźmy autorytetami dla swoich dzieci, lepszą wersją mamy, taty i samego siebie - dodaje Łazarewicz.

- Ten fantastyczny projekt jest efektem współpracy z KGHM Polska Miedź i możemy pochwalić się, że mamy już przeszkolonych ponad 250 rodziców i nauczycieli - mówi Ewa Szczecińska-Zielińska, dyrektor PR w Urzędzie Miasta Legnicy.

Warsztat trwa 30 godzin zegarowych/40 dydaktycznych i obejmuje 10 sesji realizowanych weekendowo (dwa weekendy) lub dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu (po uzgodnieniu z realizatorem). Prowadzi go Iwona Łazarewicz - pedagog, doradca zawodowy, trener TUS SST, certyfikowany realizator Szkoły dla Rodziców i  Ewa Krawczyk - nauczyciel, oligofrenopedagog, trener TUS, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

-  Uwierzcie Państwo, te warsztaty są doskonałą formą doskonalenia siebie i podnoszenia swoich rodzicielskich i wychowawczych kompetencji - zakończyła Iwona Łazarewicz.

Najbliższe dwa terminy warsztatów:

Najbliższy termin warsztatów: 29-30-31 lipiec i 5-6-7 sierpień

Miejsce: ul. Jordana 17 Legnica

Zapisy: tel. 732 744 687

Informacje o warsztatach:  W stronę rodziny - Legnicka Szkoła dla Rodziców i Wychowawców | Facebook

Galeria zdjęć

powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
powiększ zdjęcie: Są jeszcze miejsca na warsztatach
Powrót na listę aktualności