Jakie atrakcje na wesele w Legnicy? Iluzjonista, magik z Legnicy i okolic!

Aby wesele było niezapomniane, warto postawić na atrakcje, które sprawią, że będzie ono inne niż większość uroczystości i przyjęć, jakie zna Para Młoda i jej goście. Co zatem zrobić, by wesele było wyjątkowe? Na jakie atrakcje postawić? Co sprawdzi się w Legnicy?

Iluzjonista na wesele w Legnicy

Na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce, działa iluzjonista, który zapewnia show nie tylko pełne magii, ale i humoru. Maciej Kulhawik, bo o nim mowa, określa się Królem Wrocławia, ale i w Legnicy z powodzeniem uświetni niejedno przyjęcie. Narzeczeni, którym zależy na tym, by na ich weselu pojawiła się magia, powinni rozważyć ofertę iluzjonisty ze strony maciejkulhawik.pl/iluzjonista-na-wesele/. Magiczne sztuczki, iluzja, show okraszone humorem sprawi, że goście będą zachwyceni. Tego typu atrakcja na wesele angażuje każdego. Co więcej, na zdjęciach i kadrach z filmu świetnie się prezentują sztuczki iluzjonisty, ale i reakcje widowni. Pokaz magii jest okazją do tego, by wszystkim gościom zaprezentować show. Można też postawić na iluzję przy stołach gości. To świetna okazja, by dostarczyć rozrywkę tym zaproszonym, którzy nie mogą tańczyć lub chcą nieco odpocząć od szaleństw na parkiecie.

Fotobudka na wesele

Fotobudka to atrakcja weselna, która cieszy się największą popularnością, a mimo to nigdy się nie nudzi. To okazja nie tylko do dobrej zabawy, przebieranek, ale i zdobycia rewelacyjnych pamiątkowych zdjęć. Fotobudka jest automatem fotograficznym, który robi i drukuje zdjęcia w dwóch kopiach, zapisując je też na dysku. Najczęściej jedną kopię zdjęcia goście wklejają do księgi pamiątkowej, a drugą zabierają dla siebie. Do zdjęć pozować można z wykorzystaniem gadżetów takich jak kolorowe okulary, kapelusze, peruki, wąsy, tabliczki z napisami i wiele, wiele innych. Jednak dzisiaj wcale nie trzeba stawiać na taką jej klasyczną formę. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest photobus. Można też postawić na bardziej tematyczną fotobudkę. Czasami stawia się nie na automatyczny aparat, ale na robienie zdjęć Instaxem. To aparat do natychmiastowej fotografii.

Pokaz sztucznych ogni

Atrakcją na wesele, która również sprawia, że jest ono wyjątkowe i niepowtarzalne, a także widoczne z daleka, jest pokaz sztucznych ogni. Oczywiście w tym celu najlepiej wynająć profesjonalną firmę, która wie, jak zorganizować pokaz pirotechniczny, by był one bezpieczny, ale i zjawiskowy. Fajerwerki to nie tylko atrakcja dla gości, ale i piękna sceneria do zdjęć ślubnych.

Flair Show, czyli pokaz barmański na wesele

Barmani na wesele są coraz częściej wynajmowani, aby przygotowywać dla gości drinki. Można, a nawet warto poszukać takich, którzy nie tylko będą pracować w drink barze, ale i dadzą pokaz Flair Show. Co to takiego? To pokaz, podczas którego barmani podrzucają butelki z alkoholem i inne akcesoria w rytm muzyki, by finalnie stworzyć drinki, ale i fire show, a więc zianie ogniem.

Muzyka na żywo

Atrakcją na weselu może być również muzyka grana na żywo. Można wybrać koncert muzyczny z występem solisty. Popularne są występy saksofonistów, akordeonistów, harfistów, a nawet zespołów grających muzykę ludową. Atrakcją może być też występ sobowtóra gwiazdy, takiej jak Michael Jackson, Britney Spears czy Elvis Presley. Muzyka na żywo to może być też karaoke w wykonaniu gości weselnych, ale trzeba mieć pewność, że chętnie przystaną na taką propozycję.