Trendy weselne na najbliższy sezon ślubny

Ślub i wesele to wspaniałe przeżycie każdej Młodej Pary i chociaż dzień ten powinien być przede wszystkim zgodny z jej upodobaniami, to warto również poznać aktualne trendy, które mogą stać się wspaniałą inspiracją. Dodatkowo panująca moda często ułatwia podejmowanie decyzji i podsuwa wiele nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań. Jakie sale weselne na https://www.weselezklasa.pl/ i dekoracje będą modne w 2021 i 2022 roku? Koniecznie sprawdź w naszym artykule!

Minimalizm i klasyka

Najbliższe sezony będą obfitowały w minimalistyczne, ale bardzo efektowne dekoracje. Królować będzie styl rustykalny i boho, które świetnie nawiązują do klasyki, ale mogą zostać podane w bardzo nowoczesny sposób. Ciepłe oświetlenie, lampki na suficie i naturalne ozdoby będą niezwykle modne i chętnie wykorzystywane przez wedding plannerów. Idealne i wymarzone przez narzeczonych sale weselne na kolejne sezony ślubne będą proste z minimalistycznymi ozdobami, co daje duże możliwość wyboru dekoracji i zaaranżowania wnętrza. Warto pamiętać, że skromne wnętrza w jasnych kolorach są niezwykle eleganckie, a połączenie ich z modnymi okrągłymi stołami i ozdobami w kolorach motywu przewodniego może dać niesamowity efekt. Wiele możliwości rezerwacji sal znajdziecie na https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/legnica/

Duże, naturalne ozdoby

W najbliższych sezonach królować będą naturalne i duże kompozycje kwiatowe. Szczególną popularnością będą cieszyć się duże bukiety złożone z sezonowych roślin, a więc mogą zawierać kwiaty polne, zboża, czy rośliny typowe dla jesieni. Kwiaty pojawią się nie tylko jako bukiety na stole i bukiet ślubny Panny Młodej, ale również w formie podwieszanych pod sufitem ozdób, czy naturalnych kompozycji umieszczonych na ścianach.

Wyjątkowe motywy przewodnie

Moda ślubna staje się coraz odważniejsza, dlatego coraz chętniej wybierane są motywy ślubne, które nawiązują do upodobań Pary Młodej. Mogą to być motywy filmowe, nawiązania do jakiegoś sportu, czy wybranego kraju. Najważniejsze, aby motyw kojarzył się z Młodą Parą, gdyż w nadchodzących sezonach charakter wesela i wszystkie ozdoby mają nawiązywać właśnie do młodych małżonków. Dlatego warto również wykorzystywać personalizowane dekoracje, na których znajdą się np. imiona nowożeńców. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie zdjęć z dzieciństwa, czy czasów nowożeństwa, które mogą być sentymentalną podróżą i ciekawą atrakcją dla gości.

Niespotykane atrakcje

Coraz więcej par rezygnuje z tradycyjnych zabaw oczepinowych na rzecz nowoczesnych i niebanalnych atrakcji. Pokazy profesjonalnych tancerzy, akrobatów, karaoke, teatr ognia lub pokaz iluzjonistów stają się niezwykle popularne. Jak widać pomysłów na ciekawe atrakcje dla gości jest mnóstwo i nie muszą być one wcale oklepane – jedyne co ogranicza Parę Młodą to wyobraźnia i budżet.

Śluby i wesela plenerowe

Kolejny wspaniały trend, który przyszedł do nas aż zza oceanu. Śluby plenerowe mogą być niezwykle romantyczne, a przyjęcie na świeżym powietrzu zaskoczy gości i sprawi, że impreza będzie niezapomnienia. Warto jednak rozważyć urządzenie wesela znajdujące się przy sali np. w ogrodzie. Dzięki temu przy nagłym załamaniu pogody można się bez problemu schować. Dodatkowym atutem jest odpowiednie zaplecze socjalne oraz miejsca noclegowe.