Elektroniczne zakończenie wakacji w Legnicy. Finał z Shaunem Bakerem

Elektroniczne zakończenie wakacji w Legnicy. Finał z Shaunem Bakerem

Rynek w Legnicy zamieni się w plenerowy klub, a muzyczne zakończenie wakacji poprowadzą artyści związani z polską sceną elektroniczną. W programie znalazły się sety Dakossa, DJ-a Miszy, Ardo i DJ-a Wajsa. Gwiazdą wieczoru będzie Shaun Baker, autor tanecznych hitów znanych w całej Europie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  • Legnicki Rynek stanie się sceną dla klubowych brzmień
  • Shaun Baker zamknie wieczór hitami znanymi z parkietów

Legnicki Rynek stanie się sceną dla klubowych brzmień

Klubowe Zakończenie Wakacji odbędzie się w piątek, 28 sierpnia, o godz. 19.00. Wydarzenie zaplanowano w centrum miasta, na legnickim Rynku. Za organizację odpowiada Legnickie Centrum Kultury.

Wieczór otworzą artyści dobrze znani publiczności klubowej. Wśród nich znalazł się Damian Koguc, występujący jako Dakoss. Pochodzący z Legnicy DJ od ponad 11 lat jest rezydentem głównej sali klubu Seven Heaven. Gra przede wszystkim EDM, a poza występami zajmuje się także produkcją muzyczną i wspieraniem młodych DJ-ów.

Na scenie pojawi się również DJ Misza, związany z Seven Heaven i miejskimi wydarzeniami, w tym z Bitwą DJ-ów. Jego styl opiera się na dynamicznym miksowaniu i szybkim reagowaniu na atmosferę podczas występu.

Ardo przyjedzie z doświadczeniem producenta i DJ-a. Ma 31 lat, od ponad 16 lat zajmuje się muzyką, a od 14 lat występuje na scenie. Jego utwór „Winter”, elektroniczna interpretacja kompozycji Vivaldiego, osiągnął miliony odtworzeń na Spotify. Łącznie jego katalog przekroczył 60 milionów odtworzeń. Artysta porusza się między deep house’em a techno, a jego twórczość wspierali między innymi Don Diablo, Afrojack i Fedde Le Grand.

Stawkę wykonawców przed finałem uzupełni DJ Wajs, czyli Paweł Wajs. To producent i wieloletni rezydent klubu Heaven Leszno, który występował na imprezach i festiwalach w całym kraju. W jego setach pojawiają się EDM, house i inne odmiany muzyki klubowej.

Shaun Baker zamknie wieczór hitami znanymi z parkietów

Finał wydarzenia należeć będzie do Shauna Bakera – DJ-a, producenta i wokalisty urodzonego w Wielkiej Brytanii, który od lat 80. mieszka i tworzy w Niemczech. Artysta łączy w swoich występach house, trance, techno, electro oraz R&B.

Publiczność może znać jego utwory „V.I.P.”, „Hey Hi Hello”, „Power” i „Bakerman”. Produkcje Bakera zajmowały wysokie miejsca na europejskich listach przebojów, a w 2010 roku artysta otrzymał nominację do tytułu DJ-a Roku w niemieckich nagrodach branżowych.

Bezpłatny wstęp oznacza, że udział w wydarzeniu nie wymaga kupowania biletu. Wystarczy pojawić się na Rynku przed rozpoczęciem koncertowego programu.

na podstawie: Urząd Miasta Legnica.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji