Bajkowa zabawa z Julkiem na Dzień Dziecka

Zapraszamy na „Bajkową zabawę z Julkiem"! W tym roku świętujemy Dzień Dziecka i 9. Urodziny Julka. Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek i atrakcji, które zapewnią wspaniałą zabawę dla całych rodzin. Świętowanie zaczynamy już 30 maja: Czytelniczy Dzień Dziecka wśród gwiazd, Obłędny Dzień Dziecka z Książką, Dzień Dziecka na skaetparku, Dzień Dziecka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt oraz w Centrum Wolontariatu.

W czwartek 1 czerwca rozpoczynamy o godzinie 16:30 pochodem postaci bajkowych z legnickim Julkiem, który poprowadzi nas od Galerii Piastów na scenę w Rynku. Tam czekać będą na Was animacje, tańce oraz konkursy, które potrwają od godziny 16:45 do 19:00.

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak darmowe dmuchańce, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, bańki mydlane, zabawa z postaciami bajkowymi.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Legnica, a współorganizatorem Legnickie Centrum Kultury oraz Maniagier Magdalena Brechuń. Partnerem jest LPWiK.

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na wspaniałą, bajkową zabawę z Julkiem. Czekamy na Was 1 czerwca na scenie przy Galerii Sztuki od godziny 16:45!

Pliki do pobrania

dziendziecka2023_plakat_117x180_23.pdf
Powrót na listę aktualności