Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Jakie bajkowe przebrania wybierają dzieci w Legnicy? Ranking TOP 5!

Dzieci kochają się przebierać, zwłaszcza za postaci z bajek! To bardzo ważna podpowiedź dla wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko powróciło do przedszkola lub szkoły w iście bajkowym stylu. Jesteś ciekawy, jakie są ulubione stroje dzieci z Legnicy? Sprawdź ranking TOP strojów dla dzieci!

Miejsce piąte – Psi Patrol

Mali mieszkańcy Legnicy – na powrót do przedszkola – chętnie wybierają stroje Psiego Patrolu. Przygody Marshalla i reszty psiej załogi, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym, dostarczają maluchom niemałej rozrywki. Nie dziwi nas zatem fakt, że te przebrania dla dzieci są tak popularne. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, planującej wspólną zabawę w przedszkolnych salach. Każdy z nich wciela się wtedy w się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Miejsce Czwarte – Wojownicy Ninja

Miejsce 4 należy do wojowników Ninja! Największą popularnością cieszą się wojownicze żółwie, jednak świat Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Taki strój dla chłopca to prawdziwa gradka, a największa radość zaczyna się od całego spektrum zabawkowych broni, dzięki którym udawana walka przebiega w bezpieczny sposób. Stroje te również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej ekipy żółwi, jak i oddziału wojowników Ninjago. Ślady jednej, jak i drugiej paczki daje się zauważyć w w przedszkolach i szkołach w Legnicy.

Miejsce trzecie – księżniczki

Piękne sukienki księżniczek zazwyczaj cieszą się ogromną popularnością – tak jest i tym razem. Każda dziewczynka chce przecież wyglądać wspaniale, więc nie dziwi nas wybór padł akurat na taki strój dla dziewczynki wśród małych dam z Legnicy. Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w okresie karnawału i wakacji. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu śliczne.

Miejsce drugie – superbohaterowie

Na 2 miejscu naszego rankingu znalazły się przebrania superbohaterek i superbohaterów, które od lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci wśród przedszkolaków. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje dla dzieci to nie tylko gwarancja udanych wakacji, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Miejsce pierwsze – Elsa oraz Anna

Elsa i Anna – bohaterki bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki uwielbiają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Nie dziwi zatem fakt, dlaczego tak często można je spotkać w przedszkolach i szkołach w Legnicy. Kolorowe i pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu jest wniebowzięta i wygląda olśniewająco.

Jak widać TOP stroje dla dzieci odzwierciedlają upodobania maluchów w kwestii popularnych bajek. Wśród małych mieszkańców Legnicy mamy do czynienia z niezwykłą, bajkową mieszanką postaci z popularnych kreskówek i filmów. A Twoje dziecko, w jakim kostiumie chciałoby rozpocząć nowy rok szkolny? Czy był to któryś z tych najpopularniejszych?