Paweł Woźniak z Legnickiego Klubu Taekwon-do mistrzem kraju. Gratulujemy

Paweł Woźniak, zawodnik Legnickiego Klubu Taekwon-do wygrywając cztery walki wywalczył złoty medal  w kategorii do 70 kg na mistrzostwach Polski młodzieżowców w Bystrzycy Kłodzkiej. W tegorocznym krajowym czempionacie wystartowało 224 zawodników z 49 klubów.

To kolejny tytuł naszego utalentowanego zawodnika. Wcześniej wywalczył „złoto” na mistrzostwach kraju juniorów młodszych, juniorów oraz „ srebro” na mistrzostwach  Europy 2019 w Sarajewie. w miniony weekend po czterech wygranych walkach stanął na najwyższym stopniu podium konkurencji walk w kategorii do 70 kg młodzieżowców.

Po starcie w Bystrzycy Kłodzkiej Pawła Woźniaka oraz pozostałych zawodników LKT Legnica przed przerwą wakacyjną czeka jeszcze udział w Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Nowa Ruda Słupiec, 28 – 30.05.21 r.) oraz w Mistrzostwach Polski Seniorów, które w połowie czerwca rozegrane zostaną w Głubczycach.