Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Konsultacje społeczne dotyczące rejonu ul. Henryka Pobożnego. Zapraszamy

Prezydent Legnicy zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące projektu miejscowego  planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w rejonie ul. Henryka Pobożnego (restauracja  McDonald's).

Konsultacje przeprowadzone będą w terminie od 19 maja do 28 czerwca 2021r. w następujących formach:

1)   dyskusji publicznej, która odbędzie się w dniu 27 maja 2021r.  o godz. 12.00 w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ZOOM.
Link do spotkania: https://zoom.us/j/2934874385?pwd=WUY2THljZUplRVNsSzgwTWpUZFhxQT09

2)    elektronicznej  - uwagi będzie można wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie należy wpisać: „uwaga mpzp Pobożnego”.

3)    pisemnej -  pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Legnicy, 59-220 Legnica,
pl. Słowiański 8

UWAGA!

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego będzie wyłożony do publicznego wglądu w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legnicy (Pl. Słowiański 8) w dniach od 19 maja do 11 czerwca 2021 r.

Wysyłając swoje uwagi i sugestie na temat powyższego projektu planu zagospodarowania przestrzennego należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej, a także wskazać adres i oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy.

W dyskusji publicznej wezmą udział pracownicy Urzędu Miasta Legnicy oraz projektant planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły dostępne są również w wersji elektronicznej na portalu konsultacyjnym oraz na stronie BIP Legnicy pod adresami:

https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/53

http://um.bip.legnica.eu/uml/konsultacje-spoleczne/ogloszenie-o-przeprowad

 

 

 

Pliki do pobrania

um_legnica_plakat_konsultacje_spoleczne_poboznego.jpg