Studiuj prawo w PWSZ. Są jeszcze wolne miejsca

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na kierunek prawo w ramach drugiego naboru, która potrwa do 23 września.

Program studiów na kierunku prawo łączy możliwości zdobywania wiedzy z zakresu nauk prawnych, nauk o administracji, ekonomii i nauk o polityce.

- Dzięki temu kształcimy specjalistów dla obsługi szeroko pojętej administracji, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Program przygotowany został po konsultacji z pracodawcami, dzięki czemu student nabywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczne umiejętności w zakresie obsługi prawnej sektora publicznego i prywatnego – mówi Mirosław Szczypiorski, rzecznik uczelni.

Po ukończeniu studiów absolwenci mogą podjąć pracę w urzędach administracji (zarówno rządowej jak i samorządowej), w spółkach prawa handlowego, w przedsiębiorstwach, jednostkach świadczących usługi publiczne, we własnej firmie. Mogą też zrobić aplikacje w zawodach prawniczych takich, jak np. sędzia, adwokat czy radca prawny. Studia stacjonarne na kierunku prawo są bezpłatne.

(Źródło: PWSZ)

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.