Legnicka policjantka – Wioletta Hanisch wróciła z dwoma medalami z Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon - do. Funkcjonariuszka wywalczyła złoty medal w kategorii indywidualnej walki kobiet w kategorii wagowej powyżej 75kg oraz brąz w drużynowych układach kobiet.

W miniony weekend w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa o Puchar Polski Juniorów i Seniorów w taekwon - do. Udział wzięło 282 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Sierż. Wioletta Hanisch Policjantka Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wywalczyła złoty medal w kategorii indywidualnych walk kobiet w kategorii wagowej powyżej 75 kg. Natomiast w konkurencji drużynowych układów formalnych  zdobyła  brązowy medal.

sierż. Wioletta Hanisch pełni służbę w Wydziale do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Od ponad 22 lat trenuje taekwoon-do. Jak sama przyznaje, jej ogromne sukcesy to wynik ciężkiej pracy, systematyczności oraz determinacji z jaką angażuje się w przygotowanie do startów w kolejnych zawodach.

Przypomnijmy, sierż. Wioletta Hanisch jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy w taekwoon-do.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów.