Majówka z europejskim akcentem w Legnicy - zaprasza Urząd Miasta
Rozpocznij majówkę aktywnie i rodzinnie w naszym mieście! Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na serię wydarzeń, które sprawią, że początek maja będzie pełen energii i świetnej zabawy.
  1. 1 maja o godzinie 10:00 startuje bieg śniadaniowy oraz marsz nordic walking w Parku Miejskim.
  2. Tego samego dnia o 11:00 na Polanie Angielskiej rozegrany zostanie piknik siatkarski.
  3. 3 maja zaplanowano rajd rowerowy do Bieniowic, z startem o 11:00 na placu Słowiańskim.
  4. Na uczestników każdego z wydarzeń czekają dodatkowe atrakcje i poczęstunek.

W środę, pierwszego maja, pasjonaci zdrowego stylu życia mogą wziąć udział w biegu śniadaniowym lub marszu z kijkami nordic walking. Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godzinę 10:00 na Polanie Angielskiej. Trasa przebiegać będzie przez malownicze aleje parkowe oraz wał Kaczawy. Organizatorzy przygotowali na trasie kilka stacji z ćwiczeniami, a na mecie uczestników czekać będzie zdrowa przekąska oraz woda.

Tego samego dnia, tuż po biegu, o godzinie 11:00, rozpocznie się piknik siatkarski. Jest to świetna okazja dla młodzieży szkolnej oraz dorosłych do rywalizacji sportowej. Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane są do 30 kwietnia, a wpisowe wynosi 10 zł od uczestnika.

Trzeciego maja, miłośnicy jazdy na rowerze będą mieli okazję do wspólnej wyprawy do Bieniowic. Start zaplanowano na placu Słowiańskim o godzinie 11:00. Trasa wiedzie przez urokliwe miejsca i zapewnia przystanki na odpoczynek. Na zakończenie rajdu, na boisku sportowym w Bieniowicach, uczestników czeka posiłek i czas na relaks.

Wszystkie wydarzenia majowe organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu, spotkania z przyjaciółmi i rodziną oraz cieszenia się wiosenną aurą. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru oraz sportowego zapału!


Według informacji z: Urząd Miasta Legnica