Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Chcesz wiedzieć więcej. Kształć się online z MOOC

Kursy e-learningowe opracowane w ramach projektu „Chcesz wiedzieć więcej? weź kurs na MOOC! Kształcenie online szybką i skuteczną formą zdobywania dodatkowych kompetencji i umiejętności” już dostępne.

Ponad 150 studentów zakończyło specjalistyczne kursy e-learningowe przygotowane i udostępnione na platformie Navoica, które są realizowane w ramach projektu „Chcesz wiedzieć więcej? weź kurs na MOOC! Kształcenie online szybką i skuteczną formą zdobywania dodatkowych kompetencji i umiejętności” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W okresie 01.10.2020 – 28.02.2021 uruchomiona była I edycja kursów e-learningowych. Dodatkowo od 01.02.2021 dostępny na platformie jest czwarty z przygotowanych kursów z zakresu –„Środki trwałe w przedsiębiorstwie. Praktyczne ujęcie bilansowe i podatkowe.”

Już niebawem zostanie uruchomiona druga edycja kursów. Wszystkie kursy będą udostępnione na platformie do dnia 30.06.2021 r. Gorąco zachęcamy do udziału!

Uczestnik kursu będzie mógł nabyć wiedzę w domu, w dowolnym miejscu i oraz całkowicie bezpłatnie. Kształcenie online zapewni zdobycie wiedzy i praktyki w obszarach rokujących najszybsze zatrudnienie po zakończeniu studiów. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób gotowych do podjęcia dodatkowego kształcenia w celu nabycia wyższych kompetencji informatycznych i analitycznych w zakresie zarówno projektowania, programowania aplikacji internetowych jak i przedsiębiorczości i procesów produkcji.

 Źródło: PWSZ