Radośnie na Legnickim Dniu Latawca

W niedzielę (6 października) w parku Miejskim na Polanie Angielskiej setki osób bawiło się podczas Legnickiego Dnia Latawca. To radosne, rodzinne spotkanie jednocześnie promowało start głosowania w kolejnej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Na całe rodziny czekało bardzo wiele atrakcji. Były leżaki, duże klocki dla dzieci i darmowa wata cukrowa. Nie zabrakło również dmuchańców, kiermaszu ciast, animacji i zabaw dla dzieci … no i przede wszystkim - latawców.

Każdy młody uczestnik mógł pomalować fragment dwóch olbrzymich latawców, które następnie otwierały pochód kolorowych, małych latawców rozdawanych uczestnikom festynu.

- Cieszę się, że są Państwo z nami, bo to dla Was organizujemy barwne wydarzenia w mieście. Mam nadzieję, że dzisiejsza zabawa z latawcami wszystkim sprawi wiele przyjemności – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

Zabawę uświetnił występ wspaniałych Złotych Dzieci, które jak zwykle zgromadziły dużą publiczność. Na koniec w niebo poszybowały setki kolorowych latawców.

 

Powrót na listę aktualności