Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Legniccy policjanci na strychu budynku wielorodzinnego na terenie miasta ujawnili profesjonalną plantację marihuany. Z zabezpieczonych krzewów konopi można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych narkotyku. Ponadto funkcjonariusze w mieszkaniu 25-latka ujawnili ponad 1 000 porcji suszu marihuany. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Za swoje czyny odpowie teraz przed prokuratorem i sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienie.

Praca operacyjna policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy doprowadziła do zatrzymania 25-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna w swoim mieszkaniu prowadzi profesjonalną uprawę marihuany.

W wyniku zaplanowanych działań przez funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy dokonano zatrzymania 25-letniego mężczyzny w miejscu jego zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do niego policjanci ujawnili na strychu budynku wielorodzinnego kilkanaście sadzonek konopi inne niż wykłócenie w różnym stadium rozwoju, z których można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych środków odurzających. Ponadto, w jednym z pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 1 000 porcji handlowych suszu marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

25-latek za swoje czyny odpowie teraz przed prokuratorem i sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

mł.asp. Jagoda Ekiert

Powiązane wiadomości