logoPowiat Legnicki serdecznie zaprasza osoby z niepełnosprawnością oraz pasjonatów Nordic Walking do uczestnictwa w imprezie plenerowej „Marszem po zdrowie”, która odbędzie się w dniu 4 czerwca 2019 roku w godzinach 10.00 - 13.00 w miejscowości Prochowice (park zabytkowy przy Zamku Prochowickim).

Instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking przeprowadzą szkolenie uczestników obejmujące zestaw ćwiczeń rekreacyjno-rozciągających oraz zaprezentują prawidłową technikę marszu. Trasa marszu o dystansie 2 km będzie miała charakter rekreacyjny. Na zakończenie zaplanowano wspólny poczęstunek.

Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację Nordic Walking, aktywną formę wypoczynku, promocję Powiatu Legnickiego oraz integrację osób z niepełnosprawnością.

Uczestnictwo jest bezpłatne i wymaga zgłoszenia.

INFORMACJA I ZAPISY:
Agnieszka Redyk
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 76/72 43 515

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

REGULAMIN IMPREZY

ORGANIZATORZY:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.