W celu umożliwienia uzyskania przez zainteresowanych służbą w Policji niezbędnych informacji oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych, w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy zapraszamy dzisiaj na dni otwarte legnickiej Policji w godz. 7.30 - 15.00. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą udzielać szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym wstąpieniem w nasze szeregi. Serdecznie zapraszamy!

Dzisiaj i w kolejny każdy wtorek w legnickiej komendzie do godziny 7:30 do 15:00 będą pełnione dyżury przez pracowników Zespołu Kadr i Szkolenia w ramach dni otwartych drzwi. Wszystko po to, aby umożliwić zainteresowanym służbą w Policji, uzyskanie niezbędnych informacji oraz złożenie dokumentów aplikacyjnych.

Osoby zainteresowane służbą w policji legnickiej dokumenty mogą składać  w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00 ). Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać również pod numerami telefonów (76) 876 1509, (76) 876-1504.

Więcej na temat rekrutacji można znaleźć tutaj:

Zapraszamy.

st.sierż. Anna Tersa

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.