Legnickie Stowarzyszenie Księgowych świętuje jubileusz

Z okazji 35-lecia legnicki oddział Stowarzyszenia Księgowych organizuje konferencję "Rola księgowego w zakresie obsługi krajowego systemu e-faktur", która rozpocznie się dzisiaj, 24 listopada o godz. 16.00 w Hotelu Qubus.  

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą krajową organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska związanego zawodowo z rachunkowością i finansami. Prowadzi działalność w ramach 26 oddziałów okręgowych oraz kilkudziesięciu oddziałów terenowych, kół i klubów. Jego członkami są księgowi, a także biegli rewidenci, audytorzy i doradcy podatkowi oraz inne osoby zainteresowane rachunkowością i pokrewnymi dziedzinami. Stowarzyszenie jest liderem na rynku szkoleń w zakresie rachunkowości i dziedzin pokrewnych.

Podczas legnickiej konferencji wystąpi prof. dr hab. Stanisław Hońko z Uniwersytetu Szczecińskiego, autor ponad 300 publikacji z obszaru rachunkowości i podatków, prezes Zarządu Głównego SKwP oraz Bogdan Zatorski, ekspert analiz biznesowych i wymagań prawnych.