Piłkarze ręczni walczą o Ligę Centralną dla Legnicy. W sobotę mecz!

Siódemka Miedź Huras Legnica zmierzy się z GOKiS-em Kąty Wrocławskie w ramach 16. kolejki I ligi. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 28 stycznia o godz. 18.30 w hali OSiR przy ul. Lotniczej. Organizatorzy spodziewają się rekordu frekwencji w tym sezonie! Pierwszy w tym roku mecz I ligi piłki ręcznej w Legnicy budzi zrozumiałe emocje i zainteresowanie. W hali przy ul. Lotniczej zagrają bowiem dwie najlepsze drużyny w rozgrywkach. Siódemka Miedź Huras i GOKiS Kąty Wrocławskie zgromadziły do tej pory solidarnie po 33 punkty. Liderem jest zespół z Kątów, który drugą w tabeli Siódemkę wyprzedza tylko nieznacznie lepszym bilansem bramkowym.

Siódemka Miedź Huras po nieudanym poprzednim sezonie spadła z Ligi Centralnej, ale działacze, trenerzy i zawodnicy, głośno deklarują, że chcą szybko wrócić na drugi szczebel rozgrywkowy w Polsce.

- Mecz z Kątami Wrocławskimi może okazać się kluczowy. Jeśli wygramy, to awansujemy na pierwsze miejsce w tabeli. Jestem przekonany, że wtedy już fotela lidera nie oddamy do końca sezonu – mówi trener naszych szczypiornistów Tomasz Góreczny.

Pierwszoligowy szlagier zostanie rozegrany w sobotę w hali OSiR przy ul. Lotniczej 52. Początek o godz. 18.30. W hali będzie głośno i gorąco. Organizatorzy przyszykowali dla legnickich kibiców trąbki i klaskacze. Będą też atrakcyjne konkursy.

\- Liczymy bardzo na naszych kibiców. Ich wsparcie w takich meczach jest nieocenione. Pomóżcie nam wygrać ten ważny mecz. W ósemkę będzie na pewno łatwiej – apeluje Łukasz Mazur, kapitan Siódemki Miedź Huras, wychowanek legnickiego klubu.

Wstęp na mecz jest bezpłatny!

Galeria zdjęć

powiększ zdjęcie: Piłkarze ręczni walczą o Ligę Centralną dla Legnicy. W sobotę mecz!
powiększ zdjęcie: Piłkarze ręczni walczą o Ligę Centralną dla Legnicy. W sobotę mecz!
Powrót na listę aktualności