SDK Atrium zaprasza młodzież na warsztaty LifePlan Academy
Legnickie SDK Atrium otwiera swoje drzwi dla młodzieży, oferując unikatowe warsztaty rozwojowe. To szansa dla młodych ludzi na zdobycie cennych umiejętności, które pomogą im w realizacji osobistych celów i umocnieniu psychicznym.
  1. Bezpłatne warsztaty LifePlan Academy odbędą się 25 i 26 kwietnia oraz 9 i 10 maja o godzinie 16:00.
  2. Zajęcia prowadzone będą przez ekspertkę ds. rozwoju, Magdalenę Zgudę.
  3. Miejsce spotkań: SDK Atrium, ul. Pomorska 19.
  4. Zapisy możliwe telefonicznie lub mailowo, ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty LifePlan Academy, zainicjowane przez Fundację Marka Kamińskiego, mają na celu wsparcie młodzieży w wieku 14-20 lat w budowaniu własnej wartości i zapobieganiu depresji. Program zapewnia młodym narzędzia niezbędne do osiągania własnych celów, a także techniki wzmacniające pewność siebie i odporność psychiczną.

- Cieszymy się, że możemy młodym ludziom zaoferować tak ciekawe i wartościowe zajęcia, w dodatku bezpłatnie! Uważamy, że wspieranie młodzieży w realizowaniu marzeń i pomaganie jej w zachowaniu dobrostanu psychicznego, jest szalenie ważne! – mówi kierowniczka SDK Atrium, Marta Grzesik-Studzińska.

Warsztaty te są pierwszą tego typu inicjatywą w Legnicy, co dodatkowo podkreśla ich wyjątkowy charakter. Zainteresowani uczestnictwem powinni jak najszybciej zgłaszać swoje uczestnictwo, by zabezpieczyć sobie miejsce w tej wyjątkowej edukacyjnej przygodzie.


UM Legnica