Zgłoś swoje uwagi i opinie do planów zagospodarowania przestrzennego

Przypominamy, że trwają konsultacje społeczne dotyczące planowania przestrzennego dwóch obszarów Legnicy. Dyskusje publiczne już za nami, ale nadal możesz przekazać nam swoją opinię.

W sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy – obszaru w rejonie ul. Złotoryjskiej ograniczonego ul. K. Makuszyńskiego, B. Leśmiana i J. Lechonia konsultacje rozpoczęły się 15 września, a kończą się 25 października.

W dniu 6 października zaczęły się konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy - obszaru w rejonie ul. Jaworzyńskiej, Boiskowej i Alei Zwycięstwa i potrwają jeszcze do 12 listopada br.

W konsultacjach można jeszcze wziąć udział na dwa sposoby:

- wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

- pisemnie  na adres Urzędu Miasta Legnicy, 59-220 Legnica, pl. Słowiański 8

Każda zgłoszona uwaga i opinia zostanie indywidualnie rozpatrzona. Szczegóły zamieszczone są na portalu konsultacyjnym, pod linkami  https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/60https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/62 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem strony um.bip.legnica.eu w zakładce Konsultacje Społeczne - Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji.