Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Zaproszenie do konsultacji społecznych

Prezydent Miasta Legnicy zaprasza mieszkańców Legnicy na konsultacje społeczne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Spółdzielczej, ul. R. Schumana, ul. Śmigłowcowej, torów kolejowych i bocznicy kolejowej od południa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje dotyczyć będą zebrania uwag mieszkańców miasta do powyższego projektu miejscowego planu zagospodarowania. Przeprowadzone zostaną w terminie od 20 kwietnia do 28 maja 2021r. w następujących formach:

1) dyskusji publicznej, która odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2021 r., o godz. 13.00, w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ZOOM,

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/2934874385?pwd=RU1uT3c2U1BJUDZFS1E3WVFDaU95dz09

2) elektronicznej - uwagi i sugestie będzie można wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

3) pisemnej - pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Legnicy, 59-220 Legnica, pl. Słowiański 8.

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego będzie udostępniony do publicznego wglądu w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legnicy (Pl. Słowiański 8) w dniach od 20 kwietnia do 14 maja 202 r.

Wysyłając swoje uwagi i sugestie na temat powyższego projektu planu zagospodarowania przestrzennego należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej,a także wskazać adres i oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy.

W dyskusji publicznej wezmą udział pracownicy Urzędu Miasta Legnicy oraz projektant planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły dotyczące konsultacji znajdują się na na portalu konsultacje.legnica.eu:

https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/50

 

Powrót na listę aktualności