Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Świetnie bawiliśmy się w parku Miejskim podczas letniego leniuchowania

W miniony weekend już po raz trzeci leniuchowaliśmy na Polanie Angielskiej w parku Miejskim podczas kolejnego spotkania z cyklu  „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim”.

W sobotę wśród parkowej zieleni gimnastykowaliśmy się z seniorami. Zajęcia prowadził instruktor Tomasz Kaptur.

Natomiast w niedzielę aktywnie spędziliśmy czas z Patrycją Rezner, instruktorką z Fitness World - Galeria Ferio w Legnicy. Pani Patrycja zaproponowała nam dwugodzinny,  łagodny zestaw ćwiczeń rozciągających, rozluźniających i relaksujących całe ciało.

- Podczas tych ćwiczeń była też joga, co bardzo mi się podobało – cieszyła się pani Joasia. - Tego było mi dzisiaj potrzeba. W następną niedzielę na pewno tutaj wpadnę.

Podczas leniuchowania do naszej dyspozycji był też mobilny punkt informacyjny LBO, w którym mogliśmy dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej edycji. Na dzieciaki jak zwykle czekały bańki mydlane, które zawsze sprawiają im radość. Było również malowanie twarzy i zabawa z postacią z bajki.

W najbliższą niedzielę (9 sierpnia) odwiedzi nas ponownie Ewa Zając – legnicka specjalistka od relaksu. Tym razem poprowadzi wyciszające i delikatne zajęcia Slow Jogi. Całości dopełni kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich.

 

 

 

Galeria zdjęć

Powrót na listę aktualności