Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Osoby zainteresowane służbą w Policji, mogą już składać dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy. W naszych szeregach, czeka na Ciebie stabilizacja zatrudnienia oraz wynagrodzenie w kwocie 3880,31 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat życia, pensja będzie wynosić 4223,31 zł netto.

Zostań legnickim policjantem i jeszcze dziś, pobierz dołączone poniżej dokumenty, wypełnił je i złóż  w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy.

Na wszystkich kandydatów czeka trudna i odpowiedzialna służba, pełna wyzwań, braku monotonii oraz emocji, których nie zapewni żadna inna praca w cywilu. Służba która daje stabilizację, przyzwoite zarobki, już na początek 3880,31 zł. netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat, Twoja pensja wyniesie - 4223,31 złotych netto. U nas,  nie będziesz się nudził, a kolejne lata służby, pozwolą Ci się rozwijać i poznawać pracę w pionach, w których służba zasadniczo się różni. W Policji funkcjonują wydziały: prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, przestępstw gospodarczych, nieletnich, czy pododdziały antyterrorystyczne, Policji wodnej oraz konnej. W każdym z wydziałów i na każdym stanowisku, czekają na Ciebie bezpłatne i ciekawe szkolenia, począwszy od zaawansowanej jazdy motocyklem, poprzez strzelania, taktyki interwencji, analizy spraw kryminalnych, informatyczne i wiele innych. Od dzisiaj wznowiono procedurę kwalifikacyjną do służby w Policji

Więcej informacji znajduje się pod adresem poniżej:

http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas

mł.asp. Jagoda Ekiert

 

Galeria

Powiązane wiadomości