Świat maszyn leśnych już niebawem w Legnicy. Możesz zostać mistrzem

Wydawnictwo Lasmedia zaprasza w sobotę, 28 września na Forest Show, które odbędzie się na byłym lotnisku (ul. Myrka) w godzinach 9.00-17.00.  Udział wezmą najwięksi producenci branży maszyn leśnych w Polsce.

W ramach imprezy odbędzie się także piąta edycja zmagań operatorów maszyn leśnych Polish Forestry Challenge. Konkurencja odbywać się będzie na forwarderach.

W programie Forest Show znajdą się:

·         dynamiczne pokazy maszyn na placu manewrowym z komentarzem dilerów,

·         wystawa i testy maszyn,

·         konkurs Polish Forestry Challenge na forwarderach,

·         prelekcje branżowe,

·         catering, konkursy dla publiczności i dzieci, a także dobra zabawa,

·         strefa dla dzieci.

Forest Show jest już dobrze znane całej branży leśnej. Dynamiczne pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie, prezentacje, testy maszyn leśnych w terenie, doradztwo specjalistów, bogata oferta wystawców: od zwykłych najmniejszych siekier i narzędzi ręcznych, poprzez nowe i używane pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. To tylko niektóre z atrakcji, czekających na gości. Najmłodsi także znajdą coś dla siebie w specjalnej strefie animacji dla dzieci.

Polish Forestry Challenge to konkursy dla operatorów maszyn leśnych, których charakterystyczną cechą jest to, że podczas każdej z edycji, zawodnicy startują na innego rodzaju maszynach. Tym razem będą to forwardery. Ideą konkursu jest promowanie zawodu operatora maszyn leśnych.

Chcesz wziąć udział w zawodach Polish Forestry Challenge? Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Zapisz się już teraz, klikając TUTAJ! Możesz także zadzwonić do organizatorów pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, aby można było skontaktować się z tobą).

Udział w Forest SHOW i w zawodach jest bezpłatny. Więcej informacji na portalu gazetalesna.pl oraz firmylesne.pl.

Organizatorem Forest Show jest Gazeta Leśna przy współpracy Nadleśnictwa Legnica oraz miasta Legnicy. Patronat honorowy sprawują Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu Paweł Górski oraz Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy. Patronat medialny sprawuje portal Firmylesne.pl.

 

 

Galeria zdjęć

Powrót na listę aktualności