Kryminalni z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 28-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Funkcjonariusze wyliczyli, że z zabezpieczonej substancji można by było uzyskać blisko 200 porcji dilerskich marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie uzyskali informacje, że jeden z mieszkańców gminy Miłkowice może posiadać w miejscu zamieszkania zabronione prawem środki odurzające. Funkcjonariusze weszli do mieszkania 28-latka, gdzie w trakcie przeszukania kryminalni znaleźli pudełko z zawartością suszu.

Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie wykonano z nim dalsze czynności. Wstępne badania zabezpieczonych środków wykazały, że susz to marihuana. Funkcjonariusze wyliczyli, że z zabezpieczonej substancji można by było uzyskać blisko 200 porcji dilerskich marihuany.

28-letni mieszkaniec gminy Miłkowice usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

mł.asp. Jagoda Ekiert

 

Powiązane wiadomości


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.