Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Legnica

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie województwa dolnośląskiego!!! - POWIADOM NAS

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu uruchomiła specjalną skrzynkę poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

na którą można przesyłać linki, filmy lub zdjęcia zawierające rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego

W celu skutecznego ścigania sprawców naruszeń w ruchu drogowym z materiałem należy przesłać następujące informacje:

- data, godzina i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica),

- dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka,

- dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy

 

Jeżeli nie potrafisz przesłać pliku z uwagi na jego rozmiar, który przekracza limit serwera – przekaż materiał w najbliższej jednostce Policji.

WAŻNA INFORMACJA:

Przesyłając materiał filmowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie (w tym upublicznienie) w celach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (cechy identyfikacyjne pojazdów, wizerunki uczestników zostaną zasłonięte w sposób zapewniający ochronę danych osobowych).